Šilumos siurblio oras – oras, oras – vanduo montavimas ir paleidimas Vilnius

GAUKITE KO GERO GERIAUSIĄ PASIŪLYMĄ VILNIUJE ŠILUMOS SIURBLIUI PER 1 DARBO DIENĄ

Mūsų privalumai:

  • Mes dirbame be tarpininkų
  • Surasime Jums geriausią sprendimą
  • Išrašome sąskaitas
  • Periodinės techninės priežiūros paslaugos
  • Mes taupome Jūsų pinigus ir laiką

Kokią įrangą man sumontuosit? Ar galima rinktis? Kiek kainuos šilumos siurblių įrengimas?

Jūs visada gali pasirinkti norimo gamintojo įrangą ar medžiagas. Mes, turėdami didelę patirtį, visada stengiamės patarti kas labiau naudinga jūsų atveju. Galime patarti į ką atreipti dėmesį ir kokias patirtis mes esame turėję su tam tikra įranga.

Kalbant apie šilumos siurblių išorinio ir vidinio bloko montavimą, darbai atliekami per vieną dieną, neskaitant šilumos siurblio prijungimo prie šildymo sistemos. Pats šildymo sistemos paleidimas trunka dar 2-4 valandas, įskaitant sujungimą su šildymo sistema, patikrinimą, sistemos užpildymą.

Šilumos siurblio montavimo kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į tai, ar išorinis ir vidinis įrenginiai pilnai paruošti prijungimui, ar papildomai reikalinga atlikti paruošiamuosius darbus. Tarkime, ar reikalinga sutvarkyti šilumos siurblio vamzdelių atvedimą ir panašiai. Atsižvelgiant į konkrečius poreikius, šilumos siurblio montavimo kaina gali siekti nuo 300-500 eurų ir daugiau.

Šildymo sistemos paleidimo kaina, priklausomai nuo šilumos siurblio gamintojo, yra skaičiuojama nuo 150 eurų.

AUKŠTOS TEMPERATŪROS ORO-VANDENS ŠILUMOS SIURBLIAI

Idealus sprendimas renovuojant ir keičiant senus katilus. Dėl kompaktiškos konstrukcijos aukštos temperatūros Daikin Altherma HT reikalauja minimalios montavimo vietos ir puikiai integruojasi į esamus vamzdynus ir radiatorius. Tokiu būdu galite pasiekti savo šilumos siurblio energijos vartojimo efektyvumą nekeisdami visos sistemos.

Šilumos siurblys turi būti parenkamas atsižvelgiant į konkretaus modelio energinį efektyvumą, išėjimo galią; patalpų blokų skaičius; grandinių skaičius ir papildomus dalykus, tokius kaip, nuotolinis valdymas.

Daikin Altherma HT – tai aukštos temperatūros grindų šilumos siurblys, pritaikytas tik šildymui, oras-vanduo šilumos siurblio ir esamų radiatorių derinys. Energiją taupanti šildymo sistema, pagrįsta šilumos siurblio oras-vanduo technologija. Vienfazis ir trifazis patalpų grindų tipas iki 16 kW. Aukštos temperatūros pritaikymas: iki 80 C be elektrinio šildytuvo. Lengvas esamo katilo keitimas nekeičiant šildymo sistemos vamzdžių. Kartu su aukštos temperatūros radiatoriais. Mažos ekonominės sąnaudos ir maža CO2 emisija. Scroll kompresorius su inverterio valdymu. Lauko blokas gauna šilumą iš lauko oro, net esant -20 C.

Šilumos siurbliai – nors ir yra nauja pažangiausia technologija, juos jau naudoja daugelis namų ir nekilnojamojo turto savininkų, ypač Europoje. Štai kodėl jie taip domina visuomenę. O kai žmonės sužino apie tokios įrangos privalumus, pavyzdžiui, jos efektyvumą ir universalumą, alternatyvių atsinaujinančių šaltinių išteklių suvartojimą, padidėjusį efektyvumą, tada kyla didelis noras įsigyti tokią įrangą savo sklype. Tačiau šilumos siurblio negalima tiesiog nusipirkti ir sumontuoti, kaip tai daroma su elektros prietaisu – čia svarbu atlikti techninį skaičiavimą, parengti projektą ir atlikti montavimo darbus. Todėl apie šilumos siurblio pasirinkimą reikia žinoti daugiau.

Renkantis šilumos siurblį oras-vanduo, būtina įvertinti šildymo sistemos galimybes energinio efektyvumo požiūriu.

Rezervuokite laiką apžiūrai